ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З ДНЕМ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Шановні працівники пожежної охорони !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня пожежної охорони. Це свято об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Ви не раз доводили безмежну відданість своїй справі, що завжди знаходилась на межі ризику. Ви завжди проявляли готовність прийти на допомогу кожній людині. І як результат вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності.

Спасибі за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – сімейного затишку, а в душі – спокою, добра й злагоди. Хай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях.

З повагою,

Голова Вільнянської райдержадміністрації                                   Д.Іванов