17 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Щороку 17 квітня в Україні вшановують пожежних. Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - День пожежної охорони. Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі, наслідки стихії.

Сьогодні, 17 квітня до пожежно-рятувальної частини м. Вільнянськ завітали голова районної державної адміністрації Дмитро Іванов, голова районної ради Андрій Салякін, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, голова Михайлівської ОТГ Алла Король, директор  ТОВ «Агропроінвест 08» Костянтин Коцюба, начальник КП «Місцевої пожежної команди» Михайлівської ОТГ Іван Красносільський, голова Вільнянського осередку спілки ветеранів, ветеран пожежної охорони Іван Банделюк, а також ветерани і пенсіонери пожежної охорони, які працювали у підрозділі. Гості свята зичили рятувальникам міцного здоров’я, достатку, сімейного щастя та нових професійних звершень.

За сумлінне виконання службових обов'язків, досягнення високих результатів у професійній діяльності, ріщучі дії під час ліквідації надзвичайних ситуацій та з нагоди професійного свята- Дня пожежної охорони грамотами та подяками Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, Вільнянської районної державної адміністрації, Вільнянської районної ради, Вільнянської міської ради та Михайлівської об’єднаної територіальної громади нагороджені рятувальники 18-ДПРЧ, а саме: начальника караулу Деревянка Євгена, командирів відділення Чудновця Олексія, Рєзніка Олександра, Смірнова Дмитра, пожежних-рятувальників Подкоритова Олександра та Семешка Івана.

101 — номер, знайомий нам з дитинства. Кожен знає, якщо набрати його у випадку пожежі, допомога не змусить себе чекати. Ці сміливі і безстрашні, мужні і відважні фахівці знають, як здолати стихію і зберегти життя людей. Пожежний - професія, що не знає вихідних та свят. Це самовіддана праця 24 години на добу, сім днів на тиждень. І для більшості пожежних це вже не просто професія, а сенс життя.

Вогнеборці Служби  порятунку – це висококваліфіковані професіонали, самовіддані, сумлінні люди, які відповідально ставляться до своїх службових обов’язків. Це дійсно герої не лише ДСНС, але й України, які, незважаючи на складний час в державі, виконують свій громадянський та службовий обов’язок. І найголовніше, кожен із них – щирий патріот своєї Батьківщини, який ніколи не зрадить присязі на вірність українському народові. Дякуємо за вашу відданість свідомо обраному обов’язку, врятовані людські життя. Нехай в цей квітневий день горять лише ваші очі і лише від радості, а в душі буде тепло і спокійно!

Вільнянський РС ГУ ДСН України у Запорізькій області