ОСВІТНІЙ ПРОСТІР НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ – ПЕРШІ УСПІХИ

18 квітня 2019 року делегація освітян Вільнянського району взяла участь у розширеному засіданні колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з питання «Реалізація Концепції «Нова українська школа» у закладах загальної середньої освіти області у 2018 році та завдання щодо її подальшого впровадження у 2019/2020 навчальному році», яке відбулося  на базі Опорного закладу загальної середньої освіти Розумівської школи Долинської сільської ради Запорізького району.

До участі в роботі колегії були запрошені заступник голови облдержадміністрації  Гугнін Е.А., заступники голів райдержадміністрацій, керівники органів управління освітою; керівники закладів освіти. «Розбудова Нової української школи – це довготермінова реформа, яка вже стартувала. План її впровадження передбачає наступність дій і відповідне ресурсне забезпечення на кожному етапі. Нова українська школа – це заклад освіти, де дають учням не тільки знання, як це відбувалось раніше, а й уміння застосовувати їх у житті, прислухаються до думки дитини, вчать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами» - зазначила у своїй доповіді директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Тетяна Озерова.

За результатами супервізії закладів освіти області щодо створення умов для впровадження Концепції «Нова українська школа», готовності педагогів до реалізації Державного стандарту початкової освіти визначено найкращі заклади загальної середньої освіти. Серед найкращих і  два заклади району – Вільнянська гімназія «Світоч» та Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Всесвіт». Колективи закладів та їх директори Тамара Василівна Стефаненко та Олена Сергіївна Фесенко відзначені подяками Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за створення сучасного освітнього простору Нової української школи, активну життєву позицію щодо реформування освіти в Україні. Учасники колегії не тільки підвели підсумки першого етапу реформ а й визначили головними завданнями  на наступний рік. 

Сектор освіти, молоді та спорту райдержадміністрації