УЧНІ ШКІЛ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ'ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

Учні шкіл естетичного виховання Вільнянського району брали участь у Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!». Журі переглянуло 116 робіт учнів мистецьких шкіл міст Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Вільнянська, Оріхова, Токмака, Гуляйпільського, Вільнянського (комунальних закладів «Матвіївська дитяча музична школа», «Вільнянська дитяча музична школа»), Більмацького, Кам'янсько - Дніпровського, Василівського, Приазовського, Пологівського, Приморського, Якимівського районів.

За результатами відбіркового обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» нагороджено переможців - учнів комунального закладу «Вільнянська дитяча художня школа» Дар`ю Сорокіну, викладач Станіслав Науменко, Дарину Зелінську, викладач Оксана Бузова, Кіру Зелік, Станіслава Сизоненко, викладач  Олена Бондаренко. Також учениця комунального закладу «Матвіївська дитяча музична школа» Лілія Резнік, викладач Юлія Альокмінська отримала диплом за творчу роботу під назвою «Подруги».

Вітаємо наших переможців і бажаємо творчих злетів та цікавих робіт!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації