РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ З ВИЗНАЧЕННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ АПК ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ШЛЯХОМ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ

З метою забезпечення виконання вимог «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 року № 300 (зі змінами), обласною конкурсною комісією затверджено Умови для розгляду заявок суб’єктів господарювання агропромислового комплексу – претендентів на отримання права на часткову компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами у 2019 році.

Оголошення про Умови проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової  підтримки через механізм здешевлення кредитів опубліковано в газеті «Запорізька правда» від 18 квітня 2019 року № 16 (23854). Детальніше з Умовами проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової  підтримки через механізм здешевлення кредитів можна ознайомитися за посиланням. 

Конкурсна комісія розпочала прийом заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, у день оприлюднення оголошення про Умови проведення конкурсу в газеті «Запорізька правда», тобто з 18.04.2019 року. Засідання конкурсної комісії проводяться у разі потреби.

Останній день подачі документів 27 листопада 2019 року.

Документи надаються до Департаменту агропромислового розвитку Запорізької обласної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 69107, м. Запоріжжя, проспект Соборний, буд. 164. кабінет 535. Довідки за телефоном: (061) 239-05-55. 

Звертаємо увагу, що у 2019 році під час прийняття рішення щодо надання компенсації перевага надається позичальникам:

         -у першу чергу – які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень;

         - у другу чергу - які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин (великої рогатої худоби для отримання м’яса і виробництва молока, овець і кіз, кролів, свиней, свійської птиці (крім курей та одержання яєць свійської птиці) та використали кредитні кошти для покриття витрат, пов’язаних із такою діяльністю. 

 

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації