ЗАПОЧАТКУВАННЯ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи. Організація роботи державної служби зайнятості щодо сприяння  безробітним у відкритті власної справи шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово передбачає певну послідовність надання соціальних послуг безробітним, які виявили сприятливі для підприємництва особисті якості, що знаходить своє відображення у формах та методах роботи спеціалістів центрів зайнятості.

Все більше сучасних жінок мріє відкрити власну справу та стати успішною бізнес-леді, однак вагається і не знає з чого почати, тому і в цьому випадку на допомогу приходе служба зайнятості. Так, завдяки проведеній роботі, одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи отримали Кроль Марина та Обелець Вікторія, котрі виявили бажання відкрити власну справу за напрямом, який користується попитом на ринку праці району. Директор Вільнянської районної філії Запорізької обласного центру зайнятості Л.Величко поздоровила дівчат з новим етапом їхнього трудового життя та побажала успіхів, професійного розвитку та плідної співпраці.

За матеріалами Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ