«КОЛЬОРОВІ ПЕРЕВТІЛЕННЯ» УЧНІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВІЛЬНЯНСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА»

23.04.2019 року у комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач» Запорізької обласної ради відбулося відкриття виставки «Кольорові перевтілення». Учні комунального закладу «Вільнянська дитяча художня школа» Вільнянської районної ради на виставці представили свої творчі роботи, а саме: вітражі, скульптури з глини, гіпсові барельєфи, живопис, графіка, паперова пластика, писанки.

Оформленням виставки займалися викладачі Анна Стельмах та Ольга Спицька. На відкритті виставки було проведено 2 майстер-класи: «Крапковий розпис» під час якого діти вивчили, що таке розпис та навчалися оздоблювати ним гіпсові тарілки; «Писанки» де діти ознайомилися з традиційним розписом писанки та мали змогу зробити її власноруч. Захід пройшов на високому творчому рівні спільними зусиллями фахівців Запорізької обласної бібліотеки для дітей «Юний читач» та наших викладачів Ольги Спицької та Анни Стельмах.

Пишаємось нашими талановитими діточками та їх творчими наставниками!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації