«ЧОРНОБИЛЬ – СКОРБОТА ПАМ’ЯТІ ЛЮДСЬКОЇ»

26 квітня 2019 року на почесному місці жителів та гостей міста Вільнянська зібрала пам’ять про трагедію на Чорнобильській атомній електростанції. Минуло 33 роки від того дня, як страшний вибух на 4-му енергоблоці розділив історію нашої країни на дві частини - до і після аварі. В пам’яті українського народу - це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це, викреслити із нашої пам’яті – неможливо.

На мітингу були присутні: керівники району та міста Вільнянська, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, старшокласники шкіл та жителі міста. До присутніх звернулися: голова Вільнянської районної державної адміністрації Дмитро Іванов, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції ліквідатор І категорії, полковник міліції у відставці Валентина Тичкіна. Доля нашої днини після Чорнобильської катастрофи сумна і нелегка, але все дається в порівнянні. Щастя нашої днини в тому, що ми живемо, що ті, що могли ніколи не народитися після 1986 року - народились, живуть і вчаться творити прекрасне. Священна пам’ять тих, хто поклав своє життя, захистивши нас від радіаційної загрози була вшанована хвилиною мовчання. Ліквідаторами наслідків аварії, керівниками району та міста Вільнянська, школярами, жителями міста до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС покладені квіти. Як життєстверджуючий акорд віри та надії на краще щасливе майбуття, наприкінці мітингу прозвучала пісня «Ми – молодь України».

Наш земний уклін, довічна вдячність усім, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, заради нас брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації