ЗУСТРІЧ У МУЗЕЇ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

У Вільнянському районному краєзнавчому музеї відбулась урочиста зустріч «Перемога – подвиг народний». На заході були присутні учні гімназії «Світоч», представники старшого покоління, учасники АТО, керівники міста та району. Ветерани війни і праці Борис Федорович Третьяков, В’ячеслав Олексійович Чекаєв, Валентина Олександрівна Ачкасова поділились своїми спогадами про часи Другої світової війни, про важкі випробування, що випали на їхню долю. У грізні воєнні роки вони були зовсім юними, звершували трудовий подвиг у тилу, працюючи на заводах з випуску боєприпасів. А після війни піднімали з руїн підприємства, міста і села.

Начальник відділу культури і туризму Вільнянської райдержадміністрації Олена Лук'янчук закликала молодь шанувати представників старшого покоління, виростати гідними громадянами нашої країни. Голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін підкреслив, що самовіддана праця наших прадідусів та прабабусь є для нас прикладом служіння Батьківщині; саме вони творили історію в грізні воєнні роки, наближаючи перемогу над кривавим ворогом. Заступник Вільнянського міського голови Віктор Плахотя наголосив, що Україна зазнала величезних втрат під час Другої світової і зазнає їх і нині; війни – це жахливі сторінки в історії, суворі уроки для всього людства. Були висловлені вдячні слова ветеранам, сьогоднішнім українським воїнам. Голова громадської організації «Вільнянська спілка воїнів АТО (ООС)» Сергій Сіненко побажав ветеранам здоров'я і наснаги, наголосив, що мир треба берегти і вірно служити рідній Україні.

Школярі із зацікавленістю слухали розповіді ветеранів, привітали квітами учасників зустрічі. Захід було підготовлено працівниками музею та Вільнянської центральної районної бібліотеки.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації