УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ВІЛЬНЯНЩИНИ СТАЛА АКТИВНИМ УЧАСНИКОМ ВЕЛОЕСТАФЕТИ «ЄДНІСТЬ В ІМ’Я ПЕРЕМОГИ!»

В рамках відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 07 травня 2019 року за участю велосипедистів з числа учнів та педагогічних працівників Вільнянських ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, №2, №3, Вільнянської гімназії «Світоч» у місті Вільнянськ була проведена велоестафета «Єдність в ім’я Перемоги!». Мета акції – відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Європі, вшанування пам’яті українців, які боролися в арміях держав - учасників Антигітлерівської коаліції та в рухах опору нацистській Німеччині та її союзникам під час Другої світової війни 1939 - 1945 років, об’єднання людей різних поколінь навколо ідеї єдності, перемоги та миру, виховання пошани до історичної пам’яті.

Учасники заходу відвідали історичні об’єкти: пам’ятник Я.Бочарову, Аронів сад, Меморіал Слави, отримали від працівників районного краєзнавчого музею історичну довідку, вшанували загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання.

На церемонії відкриття естафети були присутні почесні гості - керівники району та міста.

Сектор освіти, молоді та спорту райдержадміністрації