ПО МІСЦЯМ БОЙОВОЇ СЛАВИ…

З нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Вільнянському районі проведено автопробіг по місцям бойової слави. На початку заходу біля Меморіалу Слави у м.Вільнянськ проведено мітинг - флешмоб «Маки пам’яті». У заході взяли участь  члени Вільнянської районної організації ветеранів України, керівництво міста та району, учні та педагогічні колективи загальноосвітніх закладів. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання усіх, хто віддав своє життя заради мирного неба.

Учні міських шкіл вручили присутнім ветеранам квіти на знак вдячності та гордості за вагомий внесок кожного з ветеранів в історію рідного краю. 

Цей захід став стартом для учасників районного автопробігу по 42 пам’ятним знакам 1941-1945 років, що розміщені на території Вільнянського району. Ветеранами війни – героями-земляками, а також супроводжуючими їх особами, представниками відповідних територій здійснено церемонії покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських могил воїнам Другої світової війни, які знаходяться у сільських населених пунктах. 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації