ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановні ветерани, вільнянці, гості міста та району!

Цього року Україна відзначає 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! У День пам’яті та примирення, ми вшановуємо вічну та славну пам'ять наших видатних героїв, які загинули у найстрашнішій та найжорстокішій війні, яку не знало людство. 9 травня ми святкуємо велику Перемогу. Для нас подвиг військового покоління - це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра – це суміш печалі й радості для нас усіх, пов'язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.

У цей славний незабутній день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців.

Подвиг загиблих героїв непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв нашу Вітчизну, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Їх стійкість, життєва мудрість, відданість ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування.

Сьогодні нелегкий для України час, неоголошена війна забрала з життя чимало гідних нащадків своїх дідів та прадідів. Та ті, хто наразі захищають територіальну цілісність та державний суверенітет України, на високому рівні виконують свій громадянський та військовий обов’язок заради миру та злагоди.

Вічна слава переможцям! Вклоняємося доземно солдатським вдовам, всім солдатам, що міряли дороги крізь війну, щоб нам сьогодні мріяти й любити. Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

З глибокою повагою,

Голова Вільнянської районної

державної адміністрації                                                         Дмитро Іванов