БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ, ЇЇ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я – НАЙВИЩА СОЦІАЛЬНА ЦІННІСТЬ

Безпека людини, її життя і здоров'я  визначаються в Україні найвищою  соціальною цінністю. Армія потребує підготовленого резерву, і саме сучасна школа може забезпечити виконання цього завдання, адже на заняттях з навчального предмета «Захист Вітчизни» допризовна молодь формує почуття патріотичної свідомості та національної гідності, отримує початкову військову підготовку.

З метою закріплення знань, умінь та навичок, які придбали учні  випускних класів закладів освіти району під час вивчення навчального предмета «Захист Вітчизни», проведено  3-х денні  навчально-польові збори та заняття у лікувально-оздоровчих закладах.

У відповідності до розкладу навчально-польових зборів на базі закладів освіти вчителями предмету «Захист Вітчизни» проведено стройовий огляд, заняття з тактичної підготовки, військової топографії фізичної підготовки.

Заняття з вогневої підготовки на базі  бригадного полігону «Близнюки» військової частини А1978 організовано  заступником військового комісара – начальником відділення комплектування Вільнянського районного військового комісаріату Верещагою Іваном  Миколайовичем.

До організації та проведення  практичних занять на базі лікувально-оздоровчого закладу долучились заступник головного лікаря  Вільнянської ЦРКЛ  Крошена Вікторія Валеріївна та головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільнянської районної ради Демченко Олена Олексіївна.

Підготовка учнів до захисту Вітчизни, професійна орієнтація до служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях, до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу – основні завдання, які реалізовано під час навчально-польових зборів та  занять у лікувально-оздоровчих закладах.

Сектор освіти, молоді та спорту райдержадміністрації