В РАМКАХ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

На виконання Указу Президента України від 16.05.2015 № 431/2007 «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років» щороку 15 травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. У зв’язку з належною підготовкою до організації заходів із вшанування пам’яті жертв політичних репресій заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації та керівниками районних служб.

Основним завданням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є гідне вшанування пам’яті жертв репресій, забезпечення належної підтримки постраждалих від тоталітарного комуністичного режиму. Особливу увагу буде приділено темі консолідації Українського народу, підвищенню національної свідомості, збереженню історичної пам’яті, патріотично-виховній роботі з молоддю.

У зв’язку з Днем пам’яті жертв політичних репресій на території району заплановано:

- приспущення Державного Прапору України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ та організацій;

- обмеження проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань, внести зміни до програми місцевого радіо;

- проведення церемоній покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, місць поховань жертв політичних репресій та голодоморів.

- проведення інформаційно-просвітницьких заходів у закладах освіти та культури району, науково-практичних конференцій, круглих столів, виставок, вечорів пам’яті тощо.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації