ДО ВІЛЬНЯНСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ ЗАВІТАЛИ ДОШКІЛЬНЯТА

13 травня до пожежно-рятувальної частини в м. Вільнянськ завітали вихованці КДНЗ "Ясла-садок № 3 "Сонечко" Вільнянської міської ради. Захід розпочався з ознайомлення дітей з основними правилами безпечної поведінки під час відпочинку у лісі, на водних об’єктах та в побуті. Також вони дізналися, як діяти у випадку пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

Рятувальники розповіли про те, як недбалість дорослих і пустощі дітей призводять до трагедій. Уважно слухали та цікавились всім, що їм пропонували до уваги.

Вогнеборці продемонстували дітлахам пожежно-технічне спорядження та техніку, які знаходяться на озброєнні у районному підрозділі. Хлопчики та дівчатка із задоволенням приміряли на себе бойовий одяг пожежних та мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками.

Працівники ДСНС також розповіли правила поведінки під час знахідки вибухонебезпечних предметів, про те, що одразу необхідно телефонувати в пожежну частину за номером "101".

Кожен охочий міг спробували подати воду на гасіння умовної пожежі, приміряти бойовий одяг та посидіти в кабіні пожежного автомобіля.

І діти, і рятувальники отримали безліч приємних вражень від зустрічі.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області