СТОРІНКИ ФРОНТОВОГО АЛЬБОМУ

У Вільнянському районному краєзнавчому музеї експонується фотовиставка, надана громадською організацією «Вільнянська спілка воїнів АТО (ООС)». Вона присвячена бойовим діям 2014 року на сході України. Автор світлин – відомий український військовий фотограф, учасник Революції Гідності, співробітник редакції газети «Голос України» Олександр Клименко. Перебуваючи у ті напружені дні на лінії фронту, він зробив цілу серію знімків, які відображають неприховану правду війни.

Влітку 2014 року у ході антитерористичної операції рішучу відповідь агресору дали воїни 93 окремої механізованої бригади, 30 і 51 бригад, 20 батальйону, добровольчих батальйонів «Дніпро» і «Шахтар», добровольчого корпусу «Правий сектор». Внаслідок кровопролитних боїв були визволені населені пункти Піски, Авдіївка, Гнутове, Первомайське.

На фотографіях – епізоди бойових операцій, понівечені машини, встановлення прапора, відпочинок у похідних умовах. На нас дивляться українські воїни – задумливі, усміхнені, сповненні болю і відчаю, поранені, стомлені від важких боїв. Ці події вже стали історією, вивчаймо ж її за сторінками фронтового альбому.

Крім фотоплакатів, на виставці показані предмети військового одягу, фрагменти устаткування. Виставка діятиме до 27 червня 2019 року. Режим роботи музею: з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00. Субота, неділя – за попередньою домовленістю за тел. 4-06-99, або за адресою: м. Вільнянськ, вул. Соборна, 41.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації