ВИШИВАНКА – СПОКОНВІЧНА ТРАДИЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Вишиванка - споконвічна традиція українського народу, яка уособлює наші таланти та самобутню культуру. Традиційно, у третій четвер травня, Вільнянська районна філія відзначає День вишиванки - свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об"єднати українців. В рамках збереження та популяризації українських цінностей, колектив районної філії доповнив повсякдення робочих буднів колоритом різнобарвних вишиванок.

Щиро вітаємо своїх клієнтів, колег, соціальних партнерів та друзів!

Довідково:

День вишиванки в Україні відзначають вже 13 років. Свято започатковане студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича у 2007 році.

День вишиванки в першу чергу має мету – популяризувати українську національну культуру і традиції. Святкові акції, ходи та флешмоби, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не лише в Україні, але й у всьому світі. У цей день, який щороку відзначається в третій четвер травня, усі бажаючі можуть долучитися до свята, вдягнувши вишиванку на роботу або навчання.

Вільнянська районна філія Запорізького ОЦЗ