«ВІЧНА ПІСНЯ БАРВ І КОЛЬОРІВ»

Українська вишивка сягає своїм корінням у сиву давнину. Елементи символіки сучасних українських візерунків перегукуються з орнаментами, що прикрашали посуд трипільських племен. Вишиванням споконвіку займались жінки, які з покоління в покоління передавали найяскравіші зразки орнаменту, кольору, вишивальну техніку. Добре збиратися разом, співати про Україну-неньку, розмовляти українською. Дізнатись більше про традиції, обряди, культуру та історію — ми завжди раді.

Одному з українських символів — вишивці — було приурочено свято «Вічна пісня барв і кольорів» 16 травня 2019 року, яке підготували та провели працівники та учасники художньої самодіяльності комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради для учнів Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. Адже вся Україна цього дня святкує День вишиванки.

Учні у яскравих святкових сорочках та сукнях прослухали історію української вишиванки, щиро аплодували учасниці вокального ансамблю «Каприз» Юлії Харині, яка виконала пісню «Бабусина вишиванка», співали разом з організаторами свята, прийняли участь у святковому флеш-мобі «Перлина-Україна».

Всі учасники святкової програми отримали заряд позитивних емоцій та чудовий настрій.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації