ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ТА ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

16.05.2019 року о 14.00 у малій залі засідань Вільнянської райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Іванова відбулися громадські слухання (обговорення) проекту детального плану території для розміщення сонячної електростанції на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів, та проекту детального плану території для розміщення сонячної електростанції на території Гнаровської та Петро-Михайлівської сільських рад Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів, та громадські слухання (обговорення) звіту про стратегічну екологічну оцінку вказаних проектів містобудівної документації.

У заході приймали участь фахівці райдержадміністрації, представники інвестора ТОВ «СОЛАР ВІЛЬНЯНСЬК», представники розробника містобудівної документації, Гнаровський сільський голова О. Доновський, представники громадської організації. На початку зустрічі голова райдержадміністрації Дмитро Іванов зосередив увагу на тому, що кожен із присутніх зацікавлений у дотриманні норм та вимог чинного законодавства України щодо інвестиційних намірів інвестора, у тому числі, в частині стратегічної екологічної оцінки. Громадські слухання розпочалися з доповіді розробника проектів детальних планів території М. Прудкого щодо порядку розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні та планувальних рішень вказаних проектів детальних планів території. У форматі «питання - відповідь» відбулося обговорення вказаних проектів детальних планів території та звіту про стратегічну екологічну оцінку цих проектів містобудівної документації. Представники громадської організації висловили окремі зауваження стосовно звіту про стратегічну екологічну оцінку проектів детальних планів території, що розглядалися. За результатами громадських слухань зауваження прийнято до відома та запропоновано розробнику проектів детальних планів території спільно з інвестором опрацювати зазначені зауваження.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства - райдержадміністрації