ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»

Указом Президента України від 12.05.2019 № 190/2019 присвоєно почесне звання «Мати-героїня» 616 українкам, серед яких є і представниця Вільнянського району, Авдєєва Світлана Юліївна, матір п’ятьох дітей, яка мешкає у с.Георгіївське Вільнянського району. «Мати-героїня» - державна нагорода, якою Президент щороку відзначає жінок, які народили і виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Почесного звання також удостоюються матері, що виховують усиновлених у вставленому законом порядку дітей.

Жінки відзначаються за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей дітей, формування високих духовних і моральних якостей.

Довідково:

Почесного звання удостоєні матері з усіх регіонів нашої держави та міста Києва. У Запорізькій області отримали відзнаку 11 жінок. Почесне звання присвоєно п’яти жителькам м. Запоріжжя та по одній жінці, що проживають в Оріхівському районі, Бердянську, Вільнянську, Пологівському районі, Енергодарі та Михайлівському районі. Загалом у Запорізькій області за період 2005-2019 роки почесне звання «Мати-героїня» було присвоєно 1579 жінкам.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації