ДЕСЯТА ЮВІЛЕЙНА ЗВІТНА ТВОРЧА ВИСТАВКА УЧНІВ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ХУДОЖНЬОЇ ШКОЛИ

16 травня 2019 року у комунальному закладі «Вільнянська дитяча художня школа» Вільнянської районної ради відбулося відкриття 10-ї ювілейної звітної творчої виставки. На виставці представлено 110 найкращих творчих робіт учнів з напрямку образотворчого мистецтва за 2018-2019 навчальний рік у видах станкового живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, скульптури. В жанровому стилі представлені роботи з техніки: батик, витинанка, вітраж.

На відкритті виставки були присутні гості: депутат Запорізької обласної ради Аліна Супруненко, голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін, Вільнянський міський голова Наталія Мусієнко, депутат Вільнянської районної ради Тетяна Дончик, директор Матвіївської дитячої музичної школи Віктор Бондаренко, викладачі Вільнянської дитячої музичної школи. Відкрила виставку начальник відділу культури і туризму Вільнянської районної державної адміністрації Олена Лук’янчук найкращими побажаннями учням, викладачам та гостям цього заходу. «Символічно, що ми відкриваємо звітну творчу виставку учнів Вільнянської дитячої художньої школи у Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. Викладачі і учні шкіл естетичного виховання своєю творчістю не тільки долучаються до збереження українських цінностей, а й популяризують їх серед молоді та населення загалом», - зазначила Олена Лук’янчук.

Директор Станіслав Науменко розповів про досягнення учнів в навчанні, творчі успіхи учнів та педагогічного колективу. Наприкінці виступу директор школи висловив спільне бажання викладачів, учнів та батьків щодо створення діючої художньої галереї в місті Вільнянську на базі комунального закладу «Вільнянська дитяча художня школа».

Гості побажали учням та викладачам творчого натхнення, успіхів в роботі, допомоги і підтримки всіх небайдужих у створенні культурно - мистецького осередку у Вільнянському районі. Депутат Вільнянської районної ради Тетяна Дончик вручила подарунковий сертифікат на суму 5 000 гривень для організації проведення творчих виставкових звітів-галерей. Для більш яскравого проведення свята були запрошені гості з Матвіївської та Вільнянської дитячих музичних шкіл. Протягом відкриття виставки створювала гарний настрій гра на цимбалах викладача Матвіївської дитячої музичної школи, а музичний виступ вихованців і викладачів Вільнянської дитячої музичної школи надихнув юні таланти на подальшу творчість. Відвідувачі отримали позитивні емоції та естетичне задоволення від заходу.

Всіх бажаючих запрошуємо відвідати виставку, яка діє до 31 травня 2019 року. Режим роботи: з понеділка по п’ятницю, з 14.00 до 17.00.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації