У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ ВИЗНАЧЕНО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ СВЯТА ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Освітній процес у закладах освіти завершується у день, визначений самим закладом загальної середньої освіти. Свято останнього дзвоника у всіх закладах загальної середньої освіти району пролунає 24 травня (по ОТГ можливі інші дати). Вже після завершення навчальних занять для учнів 1-8-х та 10-х класів можуть бути організовані навчальні екскурсії чи навчальна практика.

Документи про повну загальну середню освіту будуть вручені випускникам 11-х класів після оголошення результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання -  до 25 червня 2019 року на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили 9-й клас, у терміни, визначені закладами освіти, після завершення державної підсумкової атестації.

Сектор освіти, молоді та спорту райдержадміністрації