«РЕАЛІЗАЦІЯ ГАРАНТІЙ ОПЛАТИ ПРАЦІ ТА ПЕНСІЙ – АКТУАЛЬНА ТЕМА СЬОГОДЕННЯ»

23 травня під головуванням голови райдержадміністрації  Дмитра Іванова відбулось чергове засідання  районної  комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій з оплати праці та легалізації заробітної плати. Головним питанням порядку денного було обговорення додержання мінімальних гарантій з оплати праці, легалізації зайнятості та заробітної плати на підприємствах району.

На засідання комісії запрошувалися керівники підприємств на яких спостерігається мінімізація заробітної плати  та заборгованість по страховим внескам. Забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів - це обов'язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.

Запрошені керівники підприємств надали інформацію про стан справ на підпорядкованих підприємствах, зазначили про нарахування заробітної плати не менш, ніж передбачено чинним законодавством.

За підсумками засідання були прийняті відповідні рішення, спрямовані на повне погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду, адже будь-яка затримка впливає на своєчасність та повноту виплати пенсій усім, баз винятку пенсіонерам. Під час засідання комісії всім керівникам було наголошено про необхідність вжиття заходів направлених на підвищення посадових окладів працівників.

Робота в даному напрямку буде продовжуватися. В подальшому, протягом поточного року на засідання комісій будуть запрошуватися керівники підприємств на яких спостерігається мінімізація заробітної плати та мають заборгованість по сплаті обов’язкових платежів (компенсації по пільговим пенсіям) до Пенсійного фонду України.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації