СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Останній дзвоник - визначальний день у житті кожного школяра. Адже це свято – межа між дитинством і дорослим життям, коли учні підводять підсумки навчальних досягнень. Сьогодні для учнів навчально-виховних комплексів та загальноосвітніх шкіл району радісне і водночас сумне свято «Останнього дзвоника», який символічно продзвенів для всіх, сповіщаючи про завершення навчального року, здобуття певного багажу знань та підведення підсумків.

На шкільних подвір’ях, як завжди, зібралися батьки, рідні та близькі учнів, зокрема випускників, друзі, почесні гості, аби привітати усіх учнів та їх вчителів із завершенням 2018/2019 навчального року.

Традиційно Гімном України було відкрито урочисті лінійки. Із закінченням навчального року усіх учасників свята Останнього дзвоника вітали керівники районної та міської влади, голови місцевих рад, депутати усіх рівнів.

Останній дзвоник-це подія державного значення. Від того, яким увіллється у виробничий, творчий процес молоде покоління, вирішальною мірою залежатиме і доля кожного юнака, і дівчини, і доля країни. Цього року 3622 учнів району успішно закінчили навчання, а для 168 учнів 11 класу залишилися  позаду шкільні роки - найбільш безтурботна та щаслива пора життя. Бажаємо випускникам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави!

Кожна дитина є унікальною особистістю, тому під час урочистих лінійок кращі учні, переможці олімпіад усіх рівнів, відмінники навчання, благодійники, волонтери, спортсмени, митці та активісти шкільного життя отримали похвальні листи, грамоти та подяки.

Свято показало, що цей  день дійсно  сповнений веселих посмішок друзів. Дружба і злагода об’єднала  усіх присутніх учнів,батьків, вчителів і гостей.

Хвилююче-урочистими були колективні привітання випускників та першокласників, вручення подарунків малятам. І, звичайно, останній шкільний вальс, на хвилях якого кружляли випускники. І ось настала довгоочікувана хвилина, коли пролунав останній дзвінок, сповістивши про закінчення 2018-2019 навчального року.

Сектор освіти, молоді та спорту райдержадміністрації