СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ВІЛЬНЯНСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ

23 травня 2019 року у комунальному закладі «Вільнянська дитяча музична школа» Вільнянської районної ради відбулося урочисте свято прощання зі школою. Директор школи Юрій Суржик вручив випускникам свідоцтва про закінчення музичної школи. На святковому концерті була присутня начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Лук’янчук, яка розповіла про перспективи розвитку шкіл естетичного виховання у районі, привітала випускників зі святом, висловила слова подяки батькам учнів за активну участь у житті школи та підтримку дітей у навчанні і побажала подальших успіхів колективу школи.

В цьому році музичну школу закінчили 14 учнів з фаху скрипки, фортепіано, баяна, акордеона та гітари. Учні школи підготували для випускників святковий концерт. Батьки і гості присутні на святковому заході підтримували гучними оплесками виступи дітей. На концерті панувала чуйна, доброзичлива атмосфера. Наприкінці свята батьки випускників щиро подякували викладачам школи за гарну організацію учбового процесу, сумлінну працю, любов до вихованців та взаємодію з батьками.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації