НАГОРОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Традиційно на початку літа з нагоди Міжнародного дня захисту дітей проводиться низка святкових заходів для малечі. 28 травня 2019 року для вихованців обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, дітей пільгових категорій з об’єднаних територіальних громад області у концертному залі ім. М.І. Глінки відбувся святковий захід. Участь у якому взяли делегації Павлівської, Петро-Михайлівської та Михайлівської ОТГ Вільнянського району.

Окрім привітань дітей та святкового концерту представники обласної влади нагородили кращих працівників соціальної сфери.

Серед нагороджених були і представники Вільнянського району. Наказом Служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації від 07.05.2019 № 01-10/32 за вагомий особистий внесок у здійснення соціального захисту дітей Почесною грамотою нагороджено головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації Герман Світлану Володимирівну. Подяку Служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації отримала опікун Базалевич Світлана Володимирівна з села Дніпровка.

Служба у справах дітей райдержадміністрації