«ВЕСЕЛКОЮ ГРАЄ ДИТИНСТВО ЯСНЕ»

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. В цей день площа біля комунальної установи «Вільнянський районний  будинок культури  та дозвілля» Вільнянської районної ради  наповнилась веселим та дзвінким сміхом маленьких жителів нашого міста. Діти зібралися, щоб разом погратися в цікаві ігри, послухати дитячі веселі пісні, потанцювати запальний флешмоб «Дитина – перлина України», навчитися різним цікавим  майстер класам, а саме:

канзаши,  аквагрим, декоративна аплікація; прийняти участь в конкурсі малюнку на асфальті «В кожному малюнку - сонце» та в арт – флешмобі «Країна дитячих мрій»; відвідати виставку дитячих книжок «Книжковий дивограй».

В святковому заході приймали участь: солісти вокального ансамблю «Каприз», керівник Тетяна Охріменко; учасники театрального гуртка «Барвінок», керівник Катерина Брешута.  Майстер класи проводили: керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Ірина Кагадєй; працівники комунальної установи «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської районної ради, директор Інна Проданчук; викладачі комунального закладу «Вільнянська дитяча художня школа» Вільнянської районної ради Анна Стельмах та Ольга Спицька; арт-терапевт Світлана Чорнобук.

Дякуємо всім за участь та неймовірну дитячу атмосферу.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації