ПРОХОДЖЕННЯ ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ВЛІТКУ 2019 РОКУ

Триває оздоровча кампанія у Вільнянському районі. З метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року головою райдержадміністрації  видано розпорядження «Про організацію оздоровлення та відпочинок дітей у Вільнянському районі протягом 2019 -2021 років» та затверджено план заходів щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.

У Вільнянському районі  функціонує 4 пришкільні табори з денним перебуванням: при Вільнянській гімназії «Світоч», Матвіївському ЗНВК «Всесвіт», Вільнянській ЗОШ № 3, Дружелюбівському НВК. Загалом у пришкільних та мовних таборах змістовним дозвіллям охоплено 1354 дитини, на харчування виділено 700 тисяч гривень за рахунок коштів районного бюджету. Разом з тим, дітей пільгових категорій оздоровлено у міжнародних державних центрах «Молода гвардія» (м.Одеса) та «Артек» (м.Київ) за рахунок коштів державного бюджету. Станом на 04.06.2019 року у цих закладах вже охоплено послугами оздоровлення 8 дітей , по  4 дитини в кожному. Оплата проїзду дітей до вищезазначених закладів здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. За рахунок коштів обласного бюджету в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Запорізької області буде оздоровлено  42 дітей пільгових категорій: ДЗОВ «Меотида» м. Приморськ, 04.06.2019 року діти пільгових категорій від′їхали до оздоровчого закладу.

Районною комплексною Програмою «Молодь» на 2018-2020 роки від 22.12.2017 № 5, зі змінами, передбачено видатки з місцевого бюджету в сумі 35 тисяч гривень на перевезення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;  150 тисяч гривень на оздоровлення дітей шкільного віку осіб, визнаних учасниками бойових дій, на ці кошти було придбано 17 путівок до ДЗОВ «Мрія» м.Бердянськ. Кошти передбачені для перевезення дітей до закладів оздоровлення будуть використані в повному об’ємі.

У районі функціонує два дитячих заклади оздоровлення та відпочинку: ДЗОВ «Маяк» ПАТ «Мотор Січ» та ДЗОВ «Веселка» КЗ «Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». ДЗОВ «Маяк» розпочне роботу з 10.06.2019 року, за літній період у закладі заплановано  оздоровити 1260 дітей. ДЗОВ «Веселка» працює з 03.06.2018 року 1 зміна, у закладі відпочине 55 дітей. Послугами оздоровлення та відпочинку буде охоплено 99,7% дітей шкільного віку.

Керівництво району тримає на постійному контролі дане питання, докладено всіх зусиль щодо охоплення дітей пільгових категорій оздоровленням та відпочинком, переглядаються видатки щодо виконання заходів районної програми і у випадку необхідності буде виділено додаткові кошти.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації