ГРОМАДЯНИ ВСЕ ЧАСТІШЕ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІЗ ЗАПИТАМИ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ

Одним із актуальних питань сьогодення є досягнення повної відкритості та прозорості в діяльності органів державної влади. Це можливо завдяки ефективній реалізації законодавчо закріпленого права на доступ до публічної інформації. На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» загальним відділом апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи з розгляду запитів про надання публічної інформації, які надійшли до районної державної адміністрації з початку 2019 року.

Протягом січня – травня 2019 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшов 21 запит (16 – письмових, 5 – в електронному вигляді). За категорією запитувачів: 12 запитів надійшло від фізичних осіб, 8 запитів – від юридичних осіб, 1 запит – від об’єднань громадян. Усі запити було вчасно задоволено.

З метою забезпечення відповідності інформаційного наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації нормам чинного законодавства, а також доступу громадськості до публічної інформації, що знаходиться у володінні Вільнянської райдержадміністрації, на сайті створено рубрику «Доступ до публічної інформації», у якій висвітлюється уся інформація, передбачена Переліком публічної інформації, що підлягає оприлюдненню Вільнянською райдержадміністрацією Запорізької області (відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 19.01.2018 № 35).

У Вільнянській райдержадміністрації постійно ведеться робота щодо удосконалення організації виконання вимог чинного законодавства у сфері доступу до публічної інформації. Здійснюється контроль за оприлюдненням публічної інформації на офіційному веб-сайті відповідно Переліку публічної інформації, що підлягає оприлюдненню, не тільки апаратом райдержадміністрації, а й окремими структурними підрозділами.

Нагадуємо, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Вільнянська районна державна адміністрація, можна направляти на поштову адресу – вул. Бочарова, буд.12, м. Вільнянськ, 70002.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації