ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ВІД УСТАНОВ ДКВСУ

У філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій від установ ДКВСУ Вільнянського району. Серед роботодавців, які інформували безробітних та незайняте населення про свої вакансії були присутні представники:

Сьогодні установам потрібні молодші інспектори у відділ нагляду і безпеки та відділ охорони (приймаються кандидати з повною загальною середньою освітою), а також фахівці в сфері інформаційних технологій та телекомунікацій у відділи ІТЗО, кінологи, завідувач складу, начальники відділень. Загальна кількість складає майже 20 вакансій і переглянути детальну інформацію по кожній можна на сайті служби зайнятості за посиланням http://bit.ly/2WjJ7S6.

Роботодавцями було надано роз’яснення про транспортну доступність та наявність пільг для співробітників.

Серед деяких переваг служби в даній сфері можна виділити можливість безкоштовного навчання в академії ДПтСУ в м. Чернігів. А на посаді молодшого інспектора ВНБ та ВО додатковою перевагою є графік роботи, який складає 1 доба через 3. Базовий рівень грошового забезпечення складає від 6 тис. грн., до якого нараховуються надбавки за вислугу років, ранг/звання та інше. Тому для тих, хто служив за контрактом в ЗСУ або приймав участь в бойових діях цей стаж обов’язково буде врахований. Під час заходу слухачі задавали питання, кожному були надані інформаційні матеріали.

Вільнянська районна філія Запорізького ОЦЗ