РОЗПОЧАВСЯ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД

Суха, вітряна погода яка панує цього року на території району та області сприяє дуже швидкому поширенню вогню. Достатньо лише необачно кинутого недопалка у суху траву, як миттєво пожежа набуває загрозливих масштабів. Вітряна погода сприяє дуже швидкому поширенню вогню. За оперативною інформацією Вільнянського районного сектору ДСНС України в Запорізькій області забезпечено тушіння стихійних сміттєзвалищ, сухої трави, чагарників в лісосмугах, трав’яної підстилки вздовж доріг.

Частішими стали випадки самовільного підпалу лісонасаджень та випалювання чагарників, сухої трави поблизу житлових будинків. Горіння сухої трави, чагарників вздовж лісопосадок є великою загрозою загорянню посівів зернових культур, які в багатьох місцях досягли зрілості.

Тому у період підвищеної пожежної небезпеки застерігаємо мешканців району не використовувати відкритий вогонь поблизу житлових будинків, не кидати недопалки цигарок у траву чи на узбіччя доріг. Крім того, суворо забороняється самовільне випалювання рослинності або її залишків.