ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО КООРДИНАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З метою вироблення консолідованої позиції сторін соціального діалогу щодо здійснення політики зайнятості, забезпечення реалізації прав громадян на працю та соціальний захист від безробіття в районі створено координаційний комітет сприяння зайнятості населення. В райдержадміністрації проведено чергове планове засідання Комітету.

На засіданні комітету були розглянуті питання про стан оплати праці та легалізацію зайнятості та заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району та про сприяння працевлаштуванню демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Під час обговорення питання порядку денного, голова райдержадміністрації Дмитро Іванов акцентував увагу на необхідності викорінення тіньової складової економіки. Легалізація зайнятості населення та заробітної плати на поточний час є одним з важливих факторів соціальної стабільності в суспільстві. Також була звернута увага сторони роботодавців на питання визначення тривалості компенсації витрат роботодавцю на оплату праці, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та з категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

За результатами засідання координаційного комітету прийнято ряд рішень про подальші дії кожного з соціальних партнерів.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації