«СПАСИБІ ВАМ ЗА ТРУД НЕОЦІНЕННИЙ, ШАНОВНІ НАШІ МЕДПРАЦІВНИКИ!»

Прості, звичайні люди в білих халатах. Самовіддана праця медичних працівників в ім’я людини, що кожного дня прирікають себе на  такий нелегкий труд – повертати здоров’я,  рятувати іншим життя – це справжній героїзм. 14 червня  2019 року  в глядацькій залі комунальної установи «Вільнянський  районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради  відбулися  урочистості та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника «Спасибі Вам за труд неоціненний, шановні наші медпрацівники!».

Зі словами привітання  до медпрацівників району звернулися голова Вільнянської районної державної адміністрації  Дмитро Іванов, голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, настоятель Свято-Володимирського собору протоієрей В’ячеслав. Зі словами вдячності до своїх колег звернувся головний лікар Вільнянської центральної районної комунальної лікарні Олег Іващенко. В ході привітання медичні працівники були нагородженні грамотами Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації, районної ради, міської ради та адміністрації ЦРКБ.

Настоятель Свято-Володимирського собору протоієрей В’ячеслав від імені Митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки вручив головному лікарю Олегу Іващенку сертифікат на придбання медичного обладнання.

У святковому концерті прийняли участь колективи та окремі виконавці Вільнянського району – вокальний ансамбль «Віночок», керівник Тетяна Охріменко, солісти Віталій Гиря, Тетяна Охріменко, Людмила Тандура, Олена Коровіна, Катерина Чудіна, викладач Михайлівської дитячої музичної школи Костянтин Томілін.

Запальними танцями медичних працівників привітали учасники танцювального колективу «Реал-Денс» - Михайло-Лукашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Ілла Данилюк та учасники клубу бально-спортивного танцю «Фрідом»,  керівник Олексій Кочкарьов.

Наприкінці свята ведучі Катерина Шабаль та Віталій Гиря наголосили, що завдяки турботі та професійній майстерності медичних працівників у людини з'являється віра та надія на одужання і від усієї душі побажали всім присутнім здоров'я, щастя та безхмарного неба.

Свято пройшло в дружній і теплій атмосфері.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації