«З ПІСНЕЮ ПО ЖИТТЮ»

15 червня 2019 на площі селища Кам’яне відбувся звітний концерт народного аматорського фольклорного колективу «Вечорниці», керівник Віктор Алейніков, з нагоди 30-ти річчя створення колективу. Свято пройшло у теплій та дружній атмосфері. Концерт розпочався виступом народного аматорського фольклорного колективу «Вечорниці» - звучали пісні про рідне село, Україну, кохання.

З ювілеєм учасників колективу привітали Кам’янський сільський голова Наталя Леончук, в.о. директора комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради Ніна Кагадєй, настоятель храму Ксенії Петербурзької отець Дмитро, представник ПП «Наш край» Тетяна Козлова. «Вечорниці» отримали привітання та музичні подарунки від колег по пісні: народного аматорського вокального ансамблю «Вільняночка» (керівник Ніна Кагадєй), фольклорного колективу «Солоняночка» (керівник Сергій Смаглюк), солістів Людмили Тандури, Ольги Шапар, Марії Трошиної, Олександра Греняка, Сергія Смаглюка. Учасники колективу «Вечорниці» щиро дякують за фінансову підтримку директора ПАТ «Янцівський гранітний кар’єр» Андрія Савченка та всіх учасників концертної програми. До пізнього вечора звучали над селищем українські пісні, оплески та схвальні вигуки «Браво!».

16 червня учасники народного аматорського фольклорного колективу «Вечорниці» дарували свої чудові пісні жителям с. Українка Дружелюбівської сільської ради на святкуванні Дня Святої Трійці, а 17 червня виступили з концертною програмою до Дня медичних працівників в виправному закладі № 101. Так з піснею по життю крокують учасники народного аматорського фольклорного колективу «Вечорниці», і говорять «Доки співаємо – доки живемо!».

Відділ культури і туризму райдержадміністрації