ХАЙ СОНЦЕ СЯЄ В УКРАЇНСЬКІЙ ПІСНІ…

16 червня 2019 на площі села Богатирівка відбулася велика концертна програма «Хай сонце сяє в українській пісні» з нагоди 100-річчя створення села, 20-річчя місцевої церкви Петра і Павла, а також звітний концерт народного аматорського фольклорного колективу «Богатиряни» (керівник Марія Пономаренко) з нагоди 40-ти річчя його створення. Під час проведення свята нагороди отримали старожили села, новонароджені, багатодітні родини, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, ювіляри.

У виконані  народного аматорського фольклорного колективу «Богатиряни» прозвучали різнопланові українські народні пісні - веселі та запальні, повільні та сумні. З ювілеєм учасників колективу привітали голова Михайлівської об’єднаної територіальної громади Алла Король, в.о. директора комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради Ніна Кагадєй, настоятель храму Петра і Павла отець Костянтин, представник ПП «Наш край» Тетяна Козлова, бібліотекар с. Люцерна Оксана Звєрєва.

В концертній програмі, окрім ювілярів, прийняли участь колективи та окремі виконавці Вільнянського району: народний аматорський вокальний ансамбль «Вільняночка» (керівник Ніна Кагадєй), народний аматорський танцювальний колектив «Веселка» (керівник Тетяна Беспала), солістка Дарія Соколовська, учасники художньої самодіяльності Михайлівського СБНТД. Не дивлячись на тяжку хворобу і поважний вік, на святі була присутня організатор та керівник народного аматорського фольклорного колективу «Богатиряни» Євгенія Костянтинівна Міняйло. На святково прикрашеній площі працювали батути, атракціони для дітей, торгівля. Святкова програма пройшла в теплій атмосфері під дружні оплески вдячних глядачів.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації