ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно до плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 20 червня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко проведено чергове її засідання. Дитячі табори і санаторії відносяться до об’єктів з масовим перебуванням людей, тож потребують особливої уваги та контролю з питань забезпечення вимог безпеки. В зв’язку з цим одним із питань, яке розглядалося на засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення було питання про дотримання законодавства з праці та охорони праці у дитячих та інших оздоровчих закладах під час підготовки та проведення оздоровчого сезону.

На об’єктах соціальної сфери постійно перебуває велика кількість людей. Тому, виникнення пожеж у цих місцях може призвести до масової загибелі людей, швидкого розповсюдження полум’я. Велика площа будівель ускладнює гасіння пожеж. Нерідко для проведення локалізації та ліквідації пожежі не вистачає води, інших засобів пожежогасіння. Дуже важлива наявність не захаращених шляхів евакуації та відповідність їх нормам, автоматичних систем виявлення та гасіння пожеж, надійність в експлуатації електрообладнання, вентиляції, опалення. При виникненні надзвичайних ситуацій багато що залежить  від початкових дій персоналу, вміння приймати правильні рішення. Тому питання про забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів соціальної інфраструктури не залишилося поза увагою засідання ради.     

Під час засідання, головним державним інспектором з пожежного нагляду Вільнянського району майором служби цивільного захисту Р. Шпаком, було зауважено про необхідність вжиття всіх заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки закладів соціальної інфраструктури. Разом з тим,  під час засідання було затверджено Положення про систему управління охороною праці та безпекою життєдіяльності населення у Вільнянському районі. За підсумками засідання прийнято ряд рішень направлених на забезпечення безпечної життєдіяльності населення району. 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації