ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРОТИПОЖЕЖНІ ТРЕНУВАННЯ НА ОБ’ЄКТІ ЕНЕРГЕТИКИ

З метою відпрацювання спільних дій енергетиків і рятувальників щодо ліквідації можливої пожежі, 20 червня 2019 року на території підстанції 750 кВ «Запорізька»  було проведено протипожежне тренування. Під час тренування присутні ознайомилися з особливостями пожежної та техногенної безпеки об’єкта, системами водопостачання і пожежогасіння. У ході навчання співробітники ДСНС відпрацювали спільні дії пожежно-рятувальних підрозділів з оперативним персоналом підприємства та ДПД по ліквідації аварії, можливі варіанти її ліквідації, план пожежогасіння об’єкту та особливості створення штабу з ліквідації пожежі.

Також учасники тренування вдосконалили навички ведення оперативних дій при виникненні пожежі на виробництві, способи і методи гасіння. Важливим фактором у цьому процесі залишається оперативність і злагоджені дії всіх задіяних у ліквідації пожежі підрозділів та служб.

Відпрацювання теоретичних знань та практичних навичок в умовах надзвичайних ситуацій є запорукою їх успішного попередження та ліквідації.

 

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області