ЛІТНЯ ШКОЛА ДЛЯ ДОРОСЛИХ 2019

У рамках проведення «Літньої школи для дорослих» відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського науково-практичного семінару «Світ дитинства». У його роботі  беруть участь науковці, педагоги, викладачі з усієї України. Мета заходу – надати додаткову можливість для навчання спеціалістам дошкільної освіти, розглянути та знайти шляхи розв’язання актуальних проблем в дошкільних навчальних закладах.

У заході взяла участь делегація Вільнянського району у складі методиста районного методичного кабінету комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Вільнянської районної ради Елли Сиромятнікової, вихователів- методистів комунальних дошкільних навчальних закладів № 5 «Ясла-садок «Казочка» Ірини Кісельової та № 6 «Ясла-садок «Дзвіночок» Юлії Полянської та педагогів закладів дошкільної освіти. Учасників «Літньої школи для дорослих» привітала директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

- Тринадцятий рік поспіль у Запоріжжі проводиться всеукраїнський науково-практичний семінар – «Літня школа для дорослих». Це форма неперервної освіти  спеціалістів галузі дошкільної освіти, яка за змістом навчання дозволяє: по-перше, враховувати потреби суспільства і держави щодо розвитку системи дошкільної освіти в Україні та якості надання освітніх послуг дітям дошкільного віку; по-друге, враховувати потреби педагогів-фахівців у вмотивованому навчанні впродовж життя на сучасних наукових засадах та прикладному характері використання нових знань у власній практичній діяльності. У дошкілля є потенціал і бажання розвиватися, вчитися, досягати благородної мети – плекати дитинство заради успішного майбутнього  України, і «Літня школа для дорослих» − це приклад плідної співпраці науковців і практиків заради цієї мети, − зазначила Тетяна Озерова.

У ході семінару обговорюються питання  нормативно-правового забезпечення діяльності дошкільної ланки освіти; психолого-педагогічні технології забезпечення особистісного розвитку дитини; розвиток пізнавальної діяльності та творчості дитини; художньо-творчий розвиток дитини  тощо.

Для слухачів передбачена участь у міні-лекціях, тренінгах, майстер-класах, творчих майстернях тощо.

Сектор освіти, молоді та спорту райдержадміністрації