ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ТРИСТОРОННЬОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ РАДИ

В райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради. Головним питанням порядку денного було узгодити та прийняти рішення щодо підписання Територіальної Угоди між Вільнянською районною державною адміністрацією Запорізької області, Вільнянською районною організацією роботодавців та спільним представницьким органом профспілок на 2019 − 2021 роки.

За результатами обговорення досягнуто домовленості та прийнято рішення підписати Територіальну Угоду.

Як результат, Територіальна Угода між Вільнянською районною державною адміністрацією Запорізької області, Вільнянською районною організацією роботодавців та спільним представницьким органом профспілок на 2019− 2021 роки підписана сторонами діалогу та направлена на повідомну реєстрацію.

Після повідомної реєстрації, з текстом Територіальної Угоди можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті райдержадміністрації в розділі «До вашої уваги».

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації