ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дорогі вільнянці!

28 червня 1996 року була прийнята сучасна Конституція України. Вона була створена зважаючи на багатовікову історію українського державотворення. Адже за роки свого існування, навіть під гнітом та в притисненні, наш народ завжди прагнув самовизначення та відстоював власні права і свободи. 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі. Але конституційні норми, які б вони не були передовими і демократичними, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібна підвищена відповідальність, самовіддана праця кожного.

Нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де б панували гуманізм, демократія і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного.

Тож нехай це свято додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави.

Бажаю міцного здоров’я, миру, щастя, добра, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього.

Тож зі святом вас! З Днем Конституції України!

Голова районної державної адміністрації                     Дмитро Іванов