СПІЛЬНІ НАВЧАННЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ТА ПЕРСОНАЛУ ВИПРАВНИХ УСТАНОВ

На території Державної установи «Вільнянська виправна колонія №20» відбулось навчання рятувальників спільно з персоналом відомчої пожежної охорони Державної установи «Вільнянська виправна колонія №20» та Державної установи «Софіївська виправна колонія №55» щодо проведення спільних практичних занять по гасінню умовної пожежі. Під час  навчання учасники відпрацьовували гасіння умовної пожежі на території виправного закладу.

Завдяки злагодженим та професійним діям бійців ДСНС та вогнеборців відомчої пожежної охорони виправних установ № 20 та 55, умовну пожежу вдалося швидко локалізувати та ліквідувати.

Умовна пожежа у виправній установі є частиною спеціальних тактичних навчань, які у подібних закладах проводяться регулярно. Рятувальники кажуть, що загоряння на режимних об’єктах є особливими, адже у них є своя особлива специфіка. Тому навчання у в’язниці є своєрідним іспитом для адміністрації закладу, конвоїрів та й самих рятувальників на готовність до виникнення пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій.

Рятувальники зазначають, що проведення даних тренувань є надзвичайно важливим, оскільки від злагоджених дій персоналу колоній та рятувальників під час пожежі залежить не лише збереження матеріальних цінностей, а найголовніше — життя і здоров’я людей.

В навчаннях взяли участь 6 представників ДСНС, 6 членів відомчої пожежної охорони виправних закладів та три одиниці спеціальної техніки.

 

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області