МІСТО МАЙСТРІВ

Фахівцями Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості було проведено виїзний профорієнтаційний захід під назвою «Місто майстрів» для дітей, які відпочивають у оздоровчому таборі «Маяк» с.Вільноандріївка. Основна мета поїздки – це  формування у молоді правильного вибору життєвого шляху. В ході заходу обговорювалась формула вибору професії та подолання бар’єрів на шляху професійного визначення.

Діти мандрували районами міста та змагались в знанні професій, у вправі "Крокодил", "Відгадай професію" та малювали місто майбутнього. Запропоновані завдання спонукали їх бути активними. Закінчився захід вправою-дискусією «Хто потрібен нашому місту»,  а обрані професії були записані на фліп-чарті. Після закінчення заходу всі учасники отримали заохочувальні призи.

Вільнянська районна філія Запорізького ОЦЗ