«СРІБНА КУПАЛЬСЬКА РОСА»

05 липня 2019 року за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації поблизу села Кутузівка Токмацького району відбувся обласний фестиваль народної творчості «Срібна купальська роса». До організації цього  масштабного свята також долучилися обласний методичний центр культури і мистецтва, відділ культури і туризму Токмацької районної державної адміністрації.

Під час фестивалю відбулися купальські обрядові дійства, конкурси, виставки-продажі виробів народних майстрів. У великій концертній програмі взяли участь фольклорні та хорові колективи, вокальні та інструментальні ансамблі.

Серед великої кількості учасників в святковій програмі взяв участь  народний аматорський вокальний ансамбль «Вільняночка» під керівництвом Ніни Кагадєй комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради.

Виступ наших вільняночок глядачі сприйняли з особливо піднесеним настроєм – співали разом з учасниками колективу, танцювали та голосно аплодували. Учасники ансамблю отримали Диплом, пам’ятні сувеніри та заряд гарних емоцій.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації