ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ІНСПЕКТУВАТИ ХІД ЖНИВНОЇ КАМПАНІЇ В РАЙОНІ

В Запорізькій області продовжується зернозбиральна кампанія. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, людська недбалість та безвідповідальність. Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин можуть призвести до пожежі, перетворюючи золоте зерно на чорний попіл.

Щоб жнива пройшли без втрат, рятувальники Вільнянського району постійно проводять інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки на полях. 12 липня співробітники ДСНС завітали до ТОВ «НВП «Сортостанція», що знаходиться на території Павлівської сільської ради Вільнянського району. Під час рейду рятувальники наголосили працівникам підприємства щодо необхідності дотримання протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. А щоб правила краще запам’яталися, учасникам зустрічі вручили пам’ятки з правилами пожежної безпеки під час збирання врожаю.

«Відповідальність за дотримання пожежних норм під час збирання врожаю несуть керівники агропідприємств, і саме до них застосовуються санкції у випадку виявлення порушень. Нагадаю, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність» - наголосив керівнику головний інспектор Вільнянського районного сектору Руслан Шпак.

Рятувальники звертаються до працівників сільгосппідприємств та до всіх громадян із проханням суворо дотримуватись правил пожежної безпеки, адже причиною пожежі в полі може стати необережно кинутий недопалок цигарки або не загашений сірник. Збережемо врожай від вогню!

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області