«ПІСНІ МОЄЇ РОДИНИ»

14 липня 2019 року в місті Запоріжжя відбувся VІ фестиваль  пісенної творчості «Пісні моєї родини», присвячений Дню сім’ї, кохання та вірності, а також Дню святих покровителів сім’ї - Петра та Февронії. У фестивалі взяли участь вокальні колективи з усієї області, пройшовши кілька відбіркових турів. Найкращі співочі родини, які представляли світські колективи та благочиння, виступили на заключному конкурсі, що відбувся на сценічному майданчику центрального парку культури та відпочинку «Дубовий гай».

Свій вокальний талант продемонстрували творчі колективи із Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Новомиколаївського, Оріхівського, Вільнянського, Михайлівського, Запорізького районів. Репертуар творчих сімей складався з народних пісень, композицій, що прославляють Україну, любов до матері та батька, родинні цінності, мир, єдність та дружбу.

Наш район представляли солістки підготовчої групи народного аматорського вокального  ансамблю «Вільняночка» - вокального ансамблю «Віночок» Вероніка Пономаренко, Анна Півоварова, Катерина Чудіна (керівник Тетяна Охріменко), які зачарували присутніх силою та красою своїх юних голосів, підкорили глядачів гарною ліричною піснею «В небо», в якій говориться про людське покаяння та молитву, про те, що завжди потрібно залишатися Людьми! Після конкурсної програми фестивалю (поки члени почесного журі підводили підсумки) відбувся концерт, в якому учасниці ансамблю «Віночок» виконали пісню «Мир над Україною». Члени журі високо оцінили виконавську майстерність дівчат, відмітили гарну сценічну постановку та культуру поведінки на сцені. «Віночок» зайняв почесне ІІ місце, отримав Диплом, Кубок та грошову винагороду.

Другим учасником з нашого району став сімейний дует «Два крила» у складі Галини та Якова Ганошенко. Вони виконали авторську пісню Якова Ганошенка «Україна», яка справила на присутніх неперевершене враження. Дует «Два крила» отримав Диплом учасника фестивалю, кубок і пам’ятні сувеніри. В непростий для країни час, за словами організаторів заходу, сімейний пісенний фестиваль став проявом єдності, згуртованості, патріотизму та підтримки один одного.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації