ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Одним з найважливіших стратегічних завдань нашої держави є реалізація права дітей і підлітків на оздоровлення та відпочинок. Питання щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків району знаходиться на постійному контролі у керівництва районної державної адміністрації. - Турбота про здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління.

Отже, забезпечення соціального становлення і розвитку молоді, реалізація її конституційних прав та свобод є одним із найважливіших пріоритетів державної політики, – зазначила заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко під час наради з питання організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2019 року.

На  виконання заходів  районної комплексної Програми «Молодь» на 2018-2020 роки виділено з місцевого бюджету 35 тисяч гривень на перевезення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, 150 тисяч гривень на оздоровлення дітей шкільного віку осіб, визнаних учасниками бойових дій у ДЗОВ «Мрія» м. Бердянськ та 700 тисяч гривень на харчування дітей у пришкільних таборах влітку 2019 року. За рахунок коштів районного бюджету 730 дітей пільгових категорій  були зайняті відпочинком та змістовним дозвіллям у 4 пришкільних таборах з денним перебуванням: при Вільнянській гімназії «Світоч» (230 дітей), Матвіївському ЗНВК «Всесвіт» (300 дітей), Вільнянській ЗОШ № 3 (180 дітей), Дружелюбівському НВК (20 дітей). У літніх мовних змінах на базі 17 закладів загальної середньої освіти (34 загони) охоплено відпочинком  624 дитини.

З 23 червня 2019 року по 13 липня 2019 року 17 дітей шкільного віку осіб, визнаних учасниками бойових дій оздоровилося у ДЗОВ «Мрія» м. Бердянськ. У ДЗОВ «Меотида» м. Приморськ з 04 червня 2019 року по 24 червня 2019 року оздоровилося 46 дітей пільгових категорій району, з них: 34 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 4 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, 7 дітей з багатодітних сімей, 1 дитина ВПО.

Станом на 10.07.2019 рік до УДЦ «Молода Гвардія» направлено 5 дітей: 1 дитина із малозабезпеченої сім’ї, 1 дитина –із багатодітної сім’ї, 2 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 1 дитина особи, визнаної учасником бойових дій.

До МДЦ «Артек» направлено 6 дітей: 1 дитина із малозабезпеченої сім’ї; 1 дитина – із багатодітної сім’ї, 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 талановита дитина та 1 дитина , яка знаходиться на диспансерному обліку.

Також на території району розташовані та надають послуги два дитячих заклади оздоровлення та відпочинку: ДЗОВ «Маяк» ПАТ «Мотор Січ» на 420 місць у с. Вільно-Андріївка та ДОТ «Веселка» Вільнянської школи-інтернату для дітей-сиріт ЗОР у с. Шевченкове, на 55 місць.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації