ФАХІВЦІ РАЙОННОГО СЕКТОРУ ДСНС ПРОВЕЛИ ІНСТРУКТАЖІ ДЛЯ ЧЛЕНІВ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ

Щоб процес позачергових виборів народних депутатів пройшов безпечно, з дотриманням протипожежних вимог, щоб забезпечити належний рівень безпеки виборців, рятувальники району проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу із представниками виборчих дільниць. Зокрема, 17 липня фахівці Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели інструктаж з питань пожежної та техногенної безпеки з головами виборчих комісій.

Рятувальники нагадали  присутнім  про найважливіші моменти, які слід врахувати під час виборів, щоб не допустити виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації на дільницях. Особливу увагу рятувальники звернули на наявність на виборчій дільниці первинних засобів пожежогасіння та їх справність, розповіли як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмету.

Відповідальність за забезпечення заходів пожежної та техногенної безпеки, утримання засобів протипожежної автоматики, засобів гасіння пожеж та протипожежного інвентарю покладається на керівників установ, організацій, де розміщується виборча дільниця, а також  голів виборчих дільниць.

Рятувальники нагадують, що на виборчій дільниці забороняється застосовувати не сертифіковані електронагрівальні прилади, самовільно влаштовувати додаткові електромережі, палити поза спеціально відведеними для цього місцями, зачиняти наглухо двері та шляхи евакуації під час проведення виборів.

При виявленні загоряння потрібно негайно повідомити пожежно-рятувальній службі за телефоном 101. По можливості необхідно вжити заходів з евакуації людей, гасіння пожежі та повідомити про пожежу відповідальній компетентній особі. Головам виборчих дільниць вручили пам’ятки та інструкції з питань пожежної та техногенної безпеки.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області