ВИКЛАДАЧ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ ОЛЕНА КАРПЕНКО – ПЕРЕМОЖНИЦЯ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ВИКОНАВСЬКОГО МИСТЕЦТВА «OLІMPUS RIVIERA»

З 1 по 9 червня 2019 у Греції відбувся Міжнародний конкурс виконавського мистецтва «Olіmpus Riviera», в якому приймали участь музиканти з країн Євросоюзу: Молдови, Болгарії, Греції, Румунії, Македонії, а також з усіх куточків України. Міжнародний конкурс проходив у дивовижному містечку Катеріні на березі Егейського моря. Викладач комунального закладу «Вільнянська дитяча музична школа» Вільнянської районної ради Олена Карпенко взяла участь у конкурсі і виборола 1 місце у номінації «Інструментальне мистецтво (скрипка)»,

а також посіла 1 місце у номінації «Естрадний вокал» та була нагороджена кубком.

Професіоналізм виконання програми високо оцінили не тільки поважне журі, а й слухачі, які зустрічали виконавицю бурхливими оплесками і оваціями. Після заходу викладач Вільнянської дитячої музичної школи провела майстер - класи у мистецькій школі міста Серрес. Олена Карпенко запрошена у склад журі на Міжнародний конкурс у Єгипті, який відбудеться у грудні 2019 року.

Вільнянський край багатий талантами! Ми пишаємося творчими здобутками наших викладачів та щиро дякуємо за примноження слави Вільнянського району!

Відділ освіти і культури райдержадміністрації