РОЗШИРЕНА НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів розширену нараду з міським, селищним, сільськими головами, керівниками правоохоронних органів, підприємств, установ, організацій району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді обговорено ряд актуальних питань взаємодії керівництва райдержадміністрації та керівників органів місцевого самоврядування щодо вирішення нагальних питань життєдіяльності району.

Особлива увага була приділена питанням ліквідації стихійних сміттєзвалищ та боротьбі з карантинними рослинами.

«Протягом серпня будуть організовані комісійні обстеження територій на предмет якості та виконання наданих доручень та завдань, матеріали щодо бездіяльності посадових осіб будуть передані до правоохоронних органів». – Наголосив очільник району.

Порушувалось питання активізації роботи Вільнянського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУ Національної поліції Запорізької області щодо виявлення незаконних точок продажу неповнолітнім  алкогольних напоїв, в тому числі сурогатного походження; встановлення осіб, які розповсюджують наркотичні препарати та притягнення винних до відповідальності.

Обговорені питання ліквідації наслідків негоди 30 липня на території Максимівської сільської ради та 3-4 серпня на території району; погашення заборгованості окремих територій за спожиту питну воду, підготовки житлово-комунального господарства та освітніх закладів району до роботи у новому 2019/2020 навчальному році.

Дмитро Іванов висловив вдячність керівникам органів місцевого самоврядування, підприємцям, бізнесменам та фермерам, які приєдналися до розв’язання нагальних проблем з організації проведення відповідних заходів.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації