ДМИТРО ІВАНОВ: «ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ НЕ ПОВИННО ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ УВАГИ»

В рамках виконання Закону України «Про звернення громадян», відповідно до якого громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення, у Вільнянському районі налагоджена практика проведення особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади, відповідно до затвердженого графіку голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів особистий прийом громадян.

Під час особистого прийому мешканці району звернулися з питаннями різноманітного характеру: житлово-комунального господарства, соціального захисту тощо.

З метою ретельного та об’єктивного опрацювання звернення однієї з громадянки, за ініціативою голови районної державної адміністрації Дмитра Іванова, за участі працівників Вільнянської міської ради та відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, здійснено виїзд за місцем проживання заявниці та проведено комісійне обстеження. За результатами проведеної роботи відповідальним виконавцям надано доручення та завдання щодо позитивного вирішення порушеного питання.

«Через реалізацію своїх прав на звернення до органів влади, громадяни України можуть і повинні отримувати підтримку влади з життєво важливих питань. Звернення громадян, які опрацьовуються районною державною адміністрацією, перебувають на моєму особистому контролі. Надання неоднозначних, необґрунтованих, неповних або формальних відповідей на звернення громадян неприпустимі,» - зазначив голова райдержадміністрації.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації